0212 945 0 566

SRV PROSTAT SETİ

Prostat'a Ağrısız Ameliyatsız Kesin Çözüm! Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış, Bakanlığın onayladığı ve birçok hastamızın kullanarak geçerliliğini kanıtladığı SRV Prostat seti ile; ameliyatsız, ağrısız ve zahmetsiz bir şekilde prostat probleminize veda edebilirsiniz Sizi yaşam tarzınıza veya sağlığınıza zarar vermeden idrarla ilgili sorunlarınızdan uzaklaştırarak, yaşamınızdan ödün vermeden normal hayata dönmeniz için SRV Prostat seti size yeşil ışık yakar.

0212 945 0 566

PROSTAT SETİ FAYDALARI

SRV prostat seti cinsel hayatınızdaki prostat kaynaklı sorunları hayatınızdan çıkaracaksınız. SRV prostat setinin bitkisel içeriği sayesinde prostat bezinin için boşalmasına yardımcı olarak prostatın normal boyutlara ulaşması için etkinliğini gösterir. SRV prostat seti, prostat bezinizin kalıcı olarak küçülmesine yardımcı olacaktır. SRV Prostat setinin herhangi bir yan etkisi yoktur ve bugüne kadar kullananlardan olumsuz bir geri dönüş almamıştır. SRV prostat setinin içeriği bu sorunu oluşturan hormonlarında normal sınırlarda kalmasını sağlamaya çalışan bileşenler içermektedir. Prostat sorununuz hangi evrede olursa olsun SRV prostat seti ile bu soruna veda etmenize yardımcı olacaktır. Set içeriğinde prostat macunu prostat çayı ve 90 adet prostat oluşumunu engelleyici kapsül bulunmaktadır. SRV prostat sesi, prostat rahatsızlığı için özel üretilmiş bitkisel gıda takviyesi olup, özel ambalajı ve zengin içeriği ile bu soruna günümüzdeki en etkili ürün olarak önerilmektedir. Dünyaca ünlü doktorlar bu sorunun bitkisel ürünlerle çözüleceği konusunda açıklamalar yapmaktadır. SRV prostat setini kullanmaya başladığınız andan itibaren sık sık idrara çıkma şikayetinizi yok olmaya başladığını göreceksiniz.0212 945 0 566

ÜRÜN İÇERİĞİ


Prostat
KEÇIBOYNUZU PEKMEZI

YAKIOTLU KEÇIBOYNUZU PEKMEZI

Prostat sorunlarında, prostat iltihabı, prostat büyümesi ve idrar zorluğunu gidermede yardımcıdır. Vücutta birikilen zehirli maddelerin dışarıya atılmasında, bedende biriken ödemleri atmada faydalıdır.

YAKIOTU TABLET

FORMULA 21 YAKIOTU TABLET

İyi ve kötü huylu prostat rahatsızlığında,İdrar kaçırmada, İdrar kesesi şikayetlerinde,idrar zorluğunda,bel gevşekliğinde, Modern tıp tedavisine ek olarak kullanılabilecek bitkisel gıda takviyesidir.

YAKIOTLU BITKI

YAKIOTLU BITKI ÇAYI

Prostat iltihabı ve büyümesini önlemede, ödem atmada, idrar söktürmede, üre düşürmede, vücutta biriken zehirli maddelerin dışarıya atılmasını sağlamada, idrar gelmede gecikme ve idrar kanalı (üretra) ağrılarını gidermede yardımcıdır.

0212 945 0 566

SRV PROSTAT SETİ NASIL KULLANILIR

1.Prostat macunundan sabah akşam birer çay kaşığı almanı gerekmektedir.
2.Prostat çayından ise sabah akşam birer adet demlik poşeti gibi demleyerek içmeniz önerilir.
3.Prostat kapsülünü de sabah akşam birer tane almanız yeterlidir.

Sipariş ver

KULLANICI YORUMLARIMIZ

Sinan Demirci

Kendim kullandım sonuç aldım , set halinde olması da ayrı bi güzel tavsiye ettiğim arkadaşlarım da sonuç aldılar.tavsiye ederim

Murat Gündüz

herkese geçmiş olsun arkadaşlar prostat setini sipariş ettim kullanalı 2 hafta oldu sık idrara çıkmam azaldı git gide iyiye gidiyor

Ersin Öksüz

Prostat tedavisinde bitkisel karışımlar diğer hastalıklara gore daha etkili. Bunu tedavimi kontrol eden doktorumuzda söylemiş oldu.

Mehmet Uzgun

Çok rahatım kullanmaya 18 gün daha devam edeceğim ilgilerinden dolayı çalışan arkadaşlara da çok teşekkür ederim

Şenol Gonca

Tereddütte kalarak sipariş verdim fakat iyi ki vermişim. Gece sık sık tuvalete çıkıyordum. problemim kalmadı çok şükür

Yavuz Hancı

Set halinde olması da ayrı bi güzel tavsiye ettiğim arkadaşlarım da sonuç aldılar. prostat için bulunmaz bir çözüm bu tavsiye ederim

UZMANLAR PROSTAT SETİNİ ANLATIOR

Dünyaca ünlü doktorlar bu sorunun bitkisel ürünlerle çözüleceği konusunda açıklamalar yapmaktadır. SRV prostat setini kullanmaya başladığınız andan itibaren sık sık idrara çıkma şikayetinizi yok olmaya başladığını göreceksiniz.
SRV prostat seti, kullanmaya başladığınızda ağrı, acı ve yanma gibi problemleri ortalama bir hafta gibi çok kısa bir sürede yok olmasına yardımcı olacaktır.


SRV PROSTAT SETİ

YouTube

SRV PROSTAT SETİ ETKİLERİ

SRV prostat seti cinsel hayatınızdaki prostat kaynaklı sorunları hayatınızdan çıkaracaksınız. SRV prostat setinin bitkisel içeriği sayesinde prostat bezinin için boşalmasına yardımcı olarak prostatın normal boyutlara ulaşması için etkinliğini gösterir. .

SRV prostat seti, prostat bezinizin kalıcı olarak küçülmesine yardımcı olacaktır. SRV Prostat setinin herhangi bir yan etkisi yoktur ve bugüne kadar kullananlardan olumsuz bir geri dönüş almamıştır.

  • PROSTAT PROBLEMİNE SON
  • PROSTATİT RAHATSIZLIĞA SON
  • PROSTAT BÜYÜMESİNE SON
  • SIK SIK TUVALETE ÇIKMAYA SON
Sipariş ver